Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

News
ODSZKODOWANIE DLA PASAŻERA W SAMOCHODZIE SPRAWCY WYADKU
Poszkodowanym według art. 444 k.c., uprawnionym do dochodzenia odszkodowania, jest osoba, która doznała uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia na skutek zdarzenia, za które odpowiedzialność ponosi inna osoba pod warunkiem, że są one bezpośrednim skutkiem zdarzenia.
UTRATA WARTOŚCI HANDLOWEJ POJAZDU Z OC SPRAWCY
W wyniku kolizji lub wypadku drogowego, poszkodowany, którego samochód uległ uszkodzeniu  może domagać się odszkodowania z polisy OC sprawcy.Szkoda komunikacyjna

CLS - Centrum Likwidacji Szkód - Pierwsze Niezależne Centrum Likwidacji Szkód

Czy wiesz że zgłaszając szkodę w Towarzystwie Ubezpieczeniowym robisz to pod warunki panujące w danej Firmy Ubezpieczeniowej? Każdy Ubezpieczyciel zakłada że będzie musiał wypłacać odszkodowania, przeprowadzać rzetelny proces likwidacji szkody.

Tylko czy tak jest na pewno?

Otóż nie, Towarzystwo Ubezpieczeniowe nigdy nie poinformuje ofiar wypadku o wszystkich możliwościach dochodzenia roszczeń. A przecież przy szkodzie komunikacyjnej z OC sprawcy kolizji/wypadku przysługuje osobie poszkodowanej nie tylko zwrot za naprawę samochodu, ale także utracona wartość pojazdu, samochód zastępczy na czas naprawy lub zwrot za wynajem samochodu itp.. Musisz wiedzieć że TU zazwyczaj zaniżają wypłaconą wartość odszkodowania. Więcej roszczeń przysługuje osobom które prowadzą działalność gospodarczą i samochód, który został uszkodzony, jest narzędziem pracy.

Dlatego też zgłaszając szkodę przez CLS masz pewność że nie będziemy skupiać się tylko i wyłącznie na podstawowym roszczeniu i na wyliczeniach Towarzystwa Ubezpieczeniowego ale nasi rzeczoznawcy przekalkulują szkodę i wystąpimy o właściwą wartość odszkodowania.

Prowadzimy Likwidację szkód z ubezpieczenia:
  • OC sprawcy zdarzenia
  • Autocasco
  • OC zarządcy nieruchomości
  • OC zarządcy dróg
  • OC  podmiotów odpowiedzialnych za gospodarkę łowiecką
Aby CLS prowadziło proces likwidacji szkody wypełnij poniższy formularz, a nasz Ekspert zadzwoni do Ciebie w celu prowadzenia tej sprawy. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie.

Likwidacje Szkody powierz profesjonalistom przy dochodzeniu należnych a zarazem jak najwyższych odszkodowań.


Oprogramowanie:choruzy.pl © 2011