Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

News
ODSZKODOWANIE DLA PASAŻERA W SAMOCHODZIE SPRAWCY WYADKU
Poszkodowanym według art. 444 k.c., uprawnionym do dochodzenia odszkodowania, jest osoba, która doznała uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia na skutek zdarzenia, za które odpowiedzialność ponosi inna osoba pod warunkiem, że są one bezpośrednim skutkiem zdarzenia.
UTRATA WARTOŚCI HANDLOWEJ POJAZDU Z OC SPRAWCY
W wyniku kolizji lub wypadku drogowego, poszkodowany, którego samochód uległ uszkodzeniu  może domagać się odszkodowania z polisy OC sprawcy.


CLS - Centrum Likwidacji Szkód - Pierwsze Niezależne Centrum Likwidacji Szkód

Poniżej możesz sprawdzić przykładową wartość uszczerbku na zdrowiu w związku z doznanymi uszkodzeniami. Znajdziesz tutaj większość obrażeń ciała które człowiek może doznać podczas wypadku. 

Każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe korzysta z podobnych tabel w przypadku wyliczenia odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Natomiast kwotę za ten % uszczerbku na zdrowiu jest bardzo różna i zależy od wielu czynników.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się za co możesz otrzymać odszkodowanie to zapraszamy do zakładki "Szkoda Osobowa"

Obrót
RAZEM %:
0

Oprogramowanie:choruzy.pl © 2011