Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

News
ODSZKODOWANIE DLA PASAŻERA W SAMOCHODZIE SPRAWCY WYADKU
Poszkodowanym według art. 444 k.c., uprawnionym do dochodzenia odszkodowania, jest osoba, która doznała uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia na skutek zdarzenia, za które odpowiedzialność ponosi inna osoba pod warunkiem, że są one bezpośrednim skutkiem zdarzenia.
UTRATA WARTOŚCI HANDLOWEJ POJAZDU Z OC SPRAWCY
W wyniku kolizji lub wypadku drogowego, poszkodowany, którego samochód uległ uszkodzeniu  może domagać się odszkodowania z polisy OC sprawcy.


Szanowni Państwo,
 
CLS Centrum Likwidacji Szkód jest ogólnopolską firmą zajmującą się likwidacją szkód dla Klientów Indywidualnych, Firm a także Instytucji Państwowych. Nasza firma powstała z potrzeb Klientów którzy po zgłoszeniu szkód bezpośrednio w Towarzystwach Ubezpieczeniowych często otrzymywali odmowę wypłaty odszkodowania czy też drastycznie te odszkodowania były zaniżane. Poszkodowani w wypadkach zazwyczaj zadawalali się tym co Towarzystwa Ubezpieczeniowe wypłacały uznając że robią to rzetelnie. Rzeczywistość natomiast jest zupełnie inna.
To dzięki takim firmom jak CLS Centrum Likwidacji Szkód klienci otrzymują rzetelnie wyliczone odszkodowania, uwzględniające wszystkie koszty jakie trzeba ponieść w związku z powstała szkodą.
 
Poza szkodami osobowymi i rzeczowymi zajmujemy się także szkodami wyrządzonymi przez urządzenia przesyłowe. W tym przypadku każda osoba która posiada działkę na której znajdują się Słupy Energetyczne, Linie Telekomunikacyjne, Gazowe lub Ciepłownicze mogą ubiegać się o odszkodowanie jak też domagać się ustanowienia służebności przesyłu.
 
Naszą Misją jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach.
 
Naszym hasłem przewodnim jest: Każdy Ma Prawo do ODSZKODOWANIA.
 
Skutecznie dochodzimy odszkodowań w zakresie:
- szkód osobowych
- błędów medycznych
- szkód komunikacyjnych
- wypadków przy pracy
- szkód majątkowych
- sieci przesyłowych

Oprogramowanie:choruzy.pl © 2011