Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

News
ODSZKODOWANIE DLA PASAŻERA W SAMOCHODZIE SPRAWCY WYADKU
Poszkodowanym według art. 444 k.c., uprawnionym do dochodzenia odszkodowania, jest osoba, która doznała uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia na skutek zdarzenia, za które odpowiedzialność ponosi inna osoba pod warunkiem, że są one bezpośrednim skutkiem zdarzenia.
UTRATA WARTOŚCI HANDLOWEJ POJAZDU Z OC SPRAWCY
W wyniku kolizji lub wypadku drogowego, poszkodowany, którego samochód uległ uszkodzeniu  może domagać się odszkodowania z polisy OC sprawcy.Dla Kancelarii Prawnych

CLS Centrum Likwidacji Szkód - Pierwsze Niezależne Centrum Likwidacji Szkód

Jeżeli prowadzisz kancelarię prawną i chciałbyś współpracować z ogólnopolską firmą przy prowadzeniu spraw odszkodowawczych to wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami.
Proponujemy Ci know how i procedury, które w pełni przełożą się na wygenerowanie nowych znacznych przychodów dla prowadznej przez Ciebie kancelarii.


Oprogramowanie:choruzy.pl © 2011