Nasza Kancelaria specjalizuje się w zakresie prawa podatkowego

Prawo podatkowe stanowi bardzo istotny aspekt każdej działalności gospodarczej zarówno osób fizycznych jak i osób prawnych, a także ważny dla innych osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości doradztwo we wszelkich możliwych aspektach podatkowych.


Świadczymy specjalistyczne usługi doradztwa podatkowego oraz reprezentujemy podmioty przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi na wszystkich szczeblach postępowania podatkowego- od Urzędów skarbowych aż po Naczelny Sąd Administracyjny. Nasi adwokaci specjalizują się w postępowaniach karno- skarbowych, a także zastępują i reprezentują klientów przed Urzędem Kontroli Skarbowej, Urzędem Skarbowym, Urzędem Celnym, Izbą Skarbową, Izbą Celną, Wojewódzkim Sądem Administracyjnym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.


Kancelaria prowadzi także usługi w zakresie sporządzania opinii prawnych w zakresie poszczególnych podatków i innych danin publicznych oraz postępowania podatkowego, a także opiniujemy umowy i przedsięwzięcia gospodarcze pod kątem optymalizacji obciążeń podatkowych.


Dodatkowo analizujemy wydatki związane z prowadzoną działalnością gospodarczą w kontekście zakwalifikowania do kosztów uzyskania przychodów, analizujemy możliwości skorzystania z programów pomocowych , przewidujących zwolnienia podatkowe oraz analizujemy rozwiązania przyjęte w prowadzonej działalności gospodarczej w kontekście optymalizacji podatkowej.


Ponadto nasz wykwalifikowany zespół adwokatów i radców prawnych doradzi w sprawach dotyczących optymalizacji podatkowej transakcji fuzji, przejęć, restrukturyzacji, przekształceń przedsiębiorstw, a także zajmie się planowaniem podatkowym struktur kapitałowych.


Zajmujemy się także reprezentacją podatników przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi w sprawach z zakresu przychodów nieznajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach lub pochodzących ze źródeł nieujawnionych- art. 20 ust. 3 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.


Prowadzimy również doradztwo i obsługę a Wysokiem poziomie w zakresie procedur celnych oraz reprezentujemy Klientów w sporach z organami celnymi .


Do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób zindywidualizowany, tak aby nasze usługi były w pełni satysfakcjonujące. Mamy świadomość, iż nasi Klienci w zależności od swoich potrzeb cenią sobie różne modele współpracy.

KONTAKT

Kancelarie Prawne CLS

ul Sienkiewicza 22 III piętro, 15-092 Białystok

tel:   85 811 00 73


Oddział:

Kancelarie Prawne CLS

ul. Fabryczna 3 A lok 113, Zambrów

tel 536 94 62 81


infolinia: 801 014 122

www.kancelariecls.pl

biuro@kancelariecls.pl