Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

News
ODSZKODOWANIE DLA PASAŻERA W SAMOCHODZIE SPRAWCY WYADKU
Poszkodowanym według art. 444 k.c., uprawnionym do dochodzenia odszkodowania, jest osoba, która doznała uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia na skutek zdarzenia, za które odpowiedzialność ponosi inna osoba pod warunkiem, że są one bezpośrednim skutkiem zdarzenia.
UTRATA WARTOŚCI HANDLOWEJ POJAZDU Z OC SPRAWCY
W wyniku kolizji lub wypadku drogowego, poszkodowany, którego samochód uległ uszkodzeniu  może domagać się odszkodowania z polisy OC sprawcy.Zostań ekspertem CLS

CLS Centrum Likwidacji Szkód - Pierwsze Niezależne Centrum Likwidacji Szkód

CLS Centrum Likwidacji Szkód nawiąże współpracę z osobami zainteresowanymi działalnością na lokalnym rynku szkód majątkowych i osobowych. Współpraca będzie polegała w szczególności na obsłudze klientów CLS, procedowaniu dokumentacji prawnej i medycznej.

Rekrutacja jest prowadzona na terenie całego kraju a także za granicą.

CLS wyposaża swoich współpracowników w niezbędne narzędzia systemowe dając również możliwość budowania lokalnych struktur przez swoich wspłpracowników.

Oferujemy unkalny system szkoleń i ponadprzeciętne wynagrodzenia oraz doświadczenie i stabilny biznes.

Jeżeli potrafisz pracować, cechuje Ciebie samodyscyplina, nie boisz się wyzwań i jesteś zorientowany hna zarabianie dużych pieniędzy wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami.


Oprogramowanie:choruzy.pl © 2011