Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

News
ODSZKODOWANIE DLA PASAŻERA W SAMOCHODZIE SPRAWCY WYADKU
Poszkodowanym według art. 444 k.c., uprawnionym do dochodzenia odszkodowania, jest osoba, która doznała uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia na skutek zdarzenia, za które odpowiedzialność ponosi inna osoba pod warunkiem, że są one bezpośrednim skutkiem zdarzenia.
UTRATA WARTOŚCI HANDLOWEJ POJAZDU Z OC SPRAWCY
W wyniku kolizji lub wypadku drogowego, poszkodowany, którego samochód uległ uszkodzeniu  może domagać się odszkodowania z polisy OC sprawcy.Otwórz kancelarię CLS

CLS Centrum Likwidacji Szkód - Pierwsze Niezależne Centrum Likwidacji Szkód

Zapraszamy do współpracy przy prowadzeniu Kancelarii która będzie zajmowała się obsługą osób poszkodowanych w wypadkach.
Skorzystaj z naszej oferty, zapewniamy Know How, obsługę, procedury i w pełni zunifikowany ogólnopolski projekt współpracy. Biznes, który Ci proponujemy jest stabilny i perspektywiczny. W ten sposób zapewnisz sobie rozwój w oparciu o CLS. Prowadzenie kancelarii daje satysfakcję z niesienia pomocy a przede wszystkim buduje wizerunek Twój oraz daje ponadprzeciętne wynagrodzenia.
Warunki do spełnienia:
- wykształcenie wyższe kandydata
- szkolenie podstawowe oraz udział w cyklu szkoleń CLS zakończone pomyślnie zdanym egzaminem wewnętrznym
- posiadanie lub prawo do lokalu (najem) składającego się z 2 pomieszczeń, usytuowanego w centrum miasta lub centrum handlowym
- udział w lokalnej kampanii PR i reklamowej zgodnie z wytycznymi CLS

Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami.
Oprogramowanie:choruzy.pl © 2011