Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» Kancelarie Prawne CLS » Porady prawne
Porady prawne


Poradi opinii prawnych udzieli doświadczony prawnik w oparciu o uzyskaneinformacje i dokumenty, na podstawie obowiązującego stanu prawnego.


Sporządzaniepism procesowych

Kancelaria udziela pomocyprawnej polegającej na sporządzaniu pism procesowych, pismprzygotowywanych w toku procesu lub postępowania nieprocesowego.

W sprawach administracyjnychsporządzimy: odwołania od decyzji i zażalenia na postanowieniaorganów administracji, wnioski o wznowienie postępowania, ouchylenie, zmianę lub stwierdzenie nieważności decyzji.Sporządzimy skargi i kasacje do sądów administracyjnych.

W sprawach cywilnychKancelaria przygotowuje pozwy, wnioski dowodowe, apelacje i kasacje.


Reprezentowanie klientaprzed sądem

Zdajemysobie sprawę z tego, że wizyty w sądzie i procesy sądowedla osób, które niejednokrotnie nie miały nigdy z sądami doczynienia, wywołują ogromne emocje i duży stres. Dlatego, aby nienarażać zdrowia klienta, reprezentujemy go przed sądami cywilnymijako powodów i pozwanych, wnioskodawców i uczestników.

Oferujemywybraną przez Klienta dogodną formę obsługi prawnej opartą nawzajemnym zaufaniu.


Negocjacjei rozwiązywanie sporów

Uczestniczymy też w wieluzawiłych negocjacjach w celu zabezpieczenia interesów naszychklientów.

Prowadzimy mediacje, któresą szybką i skuteczną metodą rozwiązywania sporów przez strony.


Jeżeli chcesz otrzymać poradę online wypełnij poniższy formularz: