Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» Kancelarie Prawne CLS » Porady prawne
Porady prawne


Porad i opinii prawnych udzieli doświadczony prawnik w oparciu o uzyskane informacje i dokumenty, na podstawie obowiązującego stanu prawnego.


Sporządzanie pism procesowych

Kancelaria udziela pomocy prawnej polegającej na sporządzaniu pism procesowych, pism przygotowywanych w toku procesu lub postępowania nieprocesowego.

W sprawach administracyjnych sporządzimy: odwołania od decyzji i zażalenia na postanowienia organów administracji, wnioski o wznowienie postępowania, ouchylenie, zmianę lub stwierdzenie nieważności decyzji. Sporządzimy skargi i kasacje do sądów administracyjnych.

W sprawach cywilnych Kancelaria przygotowuje pozwy, wnioski dowodowe, apelacje i kasacje i prowadzi kompleksowo całe postępowanie wraz z inicjatywą dowodową.


Reprezentowanie klientaprzed sądem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wizyty w sądzie i procesy sądowedla osób, które niejednokrotnie nie miały nigdy z sądami do czynienia, wywołują ogromne emocje i duży stres. Dlatego, aby nienarażać zdrowia klienta, reprezentujemy go przed sądami cywilnymijako powodów i pozwanych, wnioskodawców i uczestników.

Oferujemy wybraną przez Klienta dogodną formę obsługi prawnej opartą nawzajemnym zaufaniu.


Negocjacje i rozwiązywanie sporów

Uczestniczymy też w wielu zawiłych negocjacjach w celu zabezpieczenia interesów naszych klientów.

Prowadzimy mediacje, które są szybką i skuteczną metodą rozwiązywania sporów przez strony.


Jeżeli chcesz otrzymać poradę online wypełnij poniższy formularz: