Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

» Kancelarie Prawne CLS » Pomoc Prawna » Mediacje
Mediacje

MEDIACJA- jest dążeniem przy pomocy osoby trzeciej (mediatora) do uzyskania w spornej sprawie satysfakcjonujacego rozwiązania dla obu stron. Ponadto, jest szybszym i tańszym sposobem rozwiązania sporu, aniżeli sąd.


Nasza Kancelaria współpracuje z profesjonalnymi mediatorami aby każda sprawa mediacyjna została przeprowadzona w sposób właściwy, w dyskrecji i zadowolenia wszystkich stron.


Jakie problemy można rozwiązac poprzez mediacje?

Mediacji można poddać każdy rodzaj sporu, w którym prawodopuszcza zawarcie ugody. Niezależnie od tego czy dotyczy on sprawcywilnych, rodzinnych, karnych, pracowniczych lub nieletnich. Warunkiem przeprowadzenia mediacji jest jednak zgoda obu stron,


Zasady mediacji:


mediacjai i co dalej?

Samo dojście do porozumienia i zawarcie ugody przed mediatorem nie wywołuje skutów prawnych. Po zakończeniu mediacji należy złożyć wniosek do sądu o zatwierdzenie ugody.


Jeżeli Twoją sprawę możemy przeprowadzić w postępowaniu mediacyjnym na pewno to zrobimy w sposób właściwy.


Skontaktuj się z nami i zapytaj o mediację.